Hume City FC

Hume City FC

Official Website
15 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

ANADOLUSPOR 1-0 KAYBETTİFeb 8, 2015 - 10:53pm

NPL 2015 sezonuna hazırlanan Anadoluspor son yaptığı hazırllık maçını ligin iddialı ekiplerinden Bentleigh Greens takımıyla kendi sahası olan Valley Park ABD Stadında yaptı.
Maç her iki takımın karşılıklı atakları ve bir birlerini denemesi ile başladı.
Son derece sert ve çekişmeli geçen ilk yarım saatinde taraflar maça ağırlıklarını koyamadılar.
Ancak dakikalar 34’ü gösterirken sol kanattan atağa kalkan rakip takım Bentleigh Greens ileri uç elemanları Matthew Thurtell’in sert vuruşuyla 1-0 öne geçti.
İkinci yarıya sakatlanan Dean Tomeski’nin yerine Matthew Hennessey’i alan teknik kadrı, Shane Rexhepi’yi sağ beke, Matthew Hennessey’i de stopere monte etti.
Daha sonra genç Adrian Boglis’in yerine gene genç bir yetenek Sam Baninato’yu, Marcus Schroen’nin yerine Liam Newman, Aaron Turner’in yerine de İlhan Altuntaş’ı alarak oyuna müdahele etti.
Yapılan değişikliklerden sonra özellikle Liam Newman teknik ve etkili oyunu ile orta sahanın kontrolünü alarak kaptan Nick Hegarty’nin ileri daha rahat çıkarak pozisyon hazırladı. Sağ kanattan da SamBaninato ile etkili çıkan Anadoluspor rakip kalede tehlikeli oldular.
Maçın böyle bitesi tahmin edilirken 90’ncı dakikada rakip takım defans oyuncuları İlhan Altunbaş’ı ceza alanı içinde düşürdüler.
Maçın orta hakemi tereddüt etmeden penaltı noktasını gösterdi.
Atışı kullanmaya gelen kaptan Nick Hegarty’nin vuruşunda rakip takım kalecişi mükemmel uzanarak golü önledi ve maçın sonucunu Bentleigh Greens 1- Anadoluspor 0 olarak ilan etti.
Maçın öne çıkan isimleri olarak İsyan Erdoğan, Liam Newnam, Nick Hegarty ve Sam Baninato gözüktüler.

ANADOLUSPOR: CHRİS OLDFİELD** DEAN TOMESKİ**(MATTHEW HENNESSEY**) SHANE REXHEPİ ** PETAR FRANJİC** SHAUN TİMMİNS** İSYAN ERDOĞAN*** AARON TURNER**(LİAM NEWMAN***) MARCUS SHROEN**(İLHAN ALTUNTAŞ**) ADRİAN BOGLİS**( SAM BANİNATO***) NİCK HEGARTY** DEANG AGUEG**(JASUHA MARKOVSKİ**)

Anadoluspor son hazırlık maçını 15 Şubat Pazar günü Altona Magic ile saat 6pm’de kendi sahası olan Valley Park ABD Stadında yapacak.