Hume City FC

Hume City FC

Official Website
08 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

ANADOLUSPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

LOUIE ACEVSKİ'DEN ADELAIDE KAMP DEĞERLENDİRMESİFeb 3, 2015 - 9:38pm

Anadoluspor A takımlar Teknik Sorumlusu Louie Acevski, takımının 2015 sezon hazırlıkları dahilinde organize edilen Adelaide Kampını değerlendirdi.
“ 4 günlük Adelaide Kampı süresince gerek maçlarda, gerekse maçlar dışında futbolcularımın performanslarından çok memnunum.
Her futbolcu kampta kendi formlarını en üst seviyeye çıkardılar.
Özellikle İsyan Erdoğan, Shane Rexhepi ve Deang Aguek’in performansları üst seviyedeydi.
Kamp çalışmaları, oynadığımız iki maç bize NPL’in ilk maçına çıkmamız için iyi yönlerimizi ve neyi daha çok çalışmamız ve geliştirmemiz gerektiğini bütün çıplaklığı ile gösterdi.
Bunlara ilave olarak da Kamp dönemi bize takımın kondüsyonunun yüksek seviyede olduğunu da gösterdi ki, bu son derece önemli bir konuydu.
Aynı zamanda futbolcularım kamptan çok memnun kaldılar.
Takım ruhu, arkadaşlık ve beraber hareket etme duygumuz gelişti.
Şimdi ben ve yardımcılarım Zoran Markovski, Matthew McNamara, Performans Analisti George Stefanidis ve Kondüsyon hocası Cameron Falloon ile birlikte artık ideal kadromuzu daha rahat oluşturabileceğiz.