Hume City FC

Hume City FC

Official Website
13 December, 2019
25 YILIN ARDINDAN      ANADOLUSPOR'UN 2017 SEZON KARNESİ      BEŞİKTAŞ'A TAM 35 MİLYON EURO      ZOKORA'DAN GOMİS'E DESTEK !      SPORA BAKIŞ AÇISI FARKLI İKİ ÜLKE " AVUSTRALYA - TÜRKİYE "      BAŞAKŞEHİR TURU GEÇEMEDİ      

TÜRKIYE'DEN SPOR

AVUSTRALYA POSTASI

avustralya-postasi

www.avustralyapostasi.com

'ÜZERİNDE GÜNEŞ BATMAYAN KULÜBÜZ'Jan 26, 2015 - 9:33am

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Beşiktaşımız, üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" dedi.
Avustralya Beşiktaşlılar Derneği'nin daveti üzerine bu ülkeye giden başkan Orman, dernek ve BeşiktaşMelbourne Futbol Okulu tarafından düzenlenen gecede, Beşiktaşlılar ile bir araya geldi.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye göre, geceye Beşiktaş Futbol Okulları Genel Koordinatörü Ufuk Pak ile birlikte katılan Orman, yaptığı açıklamada, "Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Avustralya'daki faaliyetlerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Vodafone Arena inşaatının yoğun bir şekilde devam ettiğini hatırlatan başkan Orman, "İngiliz İmparatorluğu için 'Üzerinde güneş batmayan ülke' sözü gibi, artık Beşiktaşımız da üzerinde güneş batmayan bir kulüp olmuştur" ifadelerini kullandı.

Fikret Orman, futbol ile basketbol takımlarının Avustralya ve Çin gibi ülkelere de gideceğini sözlerine ekledi.

Beşiktaş Melbourne Futbol Okulu'nun kuruluşunun 4. yıl dönümü sebebiyle gerçekleştirilen gecede tüm konuklarla yakından ilgilenen Orman, davetliler ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve futbol okulunun şeref defterini imzaladı.